x

Mührü Şerif - 35 Besmele - PVC Kaplı -1123

İhvan
Ürün Kodu : 0000000111591
Bir çok fazileti olan Mührü Şerif farklı ve özel bir kutlu doğum hediyeliğidir
7,50 TL
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • MÜHRÜ ŞERİF’İN FAZİLETİ

  Tirmizi’nin rivayetine göre: "Her kim bu mührü şerife abdestli olarak sabahleyin baksa akşama kadar, aynı başında baksa sonuna kadar, yılın başında baksa sonuna kadar, yola çıkarken baksa dönünceye kadar geçen zaman hayırlı ve bereketli olur.

  NAL-İ ŞERİF İN FAZİLETİ

  Bu Nal-i şerifi yanında taşıyan kötülüklerden beri olur. Doğum yapacak kadın üzerinde bulundurursa doğumu Allah'ın izniyle, kolay olur. Evinde ise yanmaktan ve hırsızlıktan korunur. İnsanlar arasında hatırı sayılır. Suda boğulmaktan emin olur. Hasta ise iyileşir. Geçim darlığı çekiyorsa Allah ona rızık kapısı açar.

  35 BESMELE’NİN FAZİLETİ

  Kim bu besmele-i şerifeyi üzerinde taşırsa her türlü kötülüklerden emin olur.

  AYET-EL KÜRSİ’NİN FAZİLETİ

  Ayel-el Kıırsi, cinlere, karşı kendisinden yardım alınacak duaların en büyüğüdür. Ayet-cl Kûrsi'nin insandan şeytanları kovmakla çok tesirli olduğunu söylemişler. Ayrıca saralı kişiye, şeytanın kendisine yardım etliği sahir(büyücü). kâhin, falcı, nefis ve şehvet ehli, zulüm ve gazah erbabı üzerine sadakatle okunulduğunda onların şeytanlarını etkisiz hale getirmekte de büyük gücü olduğunu denemişlerdir. Ancak sadakatle okunması şartı koşulmuştur.

  ASHAB I KEHF’İN İSİMLERİNİN FAZİLETİ

  Ashab ı Kehf’iıı isimleri yazılıp üzerinde taşınıldığında biiznillah baş ağrısı iyileşmesine, çok ağlayan çocuğun ağlamasının kesilmesine, doğum yapacak olan kadının kolay doğum yapmasına, yangın ve her türlü tehlikeden selamette olmasına faydası olduğu rivayet olunmuştur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.