x
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • ÜÇLÜ KURANI KERİM VE YÜCE MEALİ-CEP BOY

  Ürün Özellikleri:

  Yazar: Arif Pamuk
  Yayınevi: Pamuk Ofset
  Kategori: Üçlü Meal
  Boyut: 9 X 13 cm. Cep Boy Plastik Kapaklı Kılıflı
  Sayfa Sayısı: 640 Sayfa İpek Şamua Kağıt
  Kod No: Üçlü-010

  Ağırlık 200 gr.


  Kur’an-ı Kerim’in insanlığa Arap lisanı ile gönderildiği Allahu Zülcelal tarafından çeşitli ayetlerde defalarca bildirilmiştir. Mukaddes Kitabımızın Arapça harflerle okunuşundaki ve yazımındaki mükemmellik, başlı başına birer mucizedir. Dolayısla "Latince yazılışı yahut Türkçe manası da Kur'an'ın orjinali gibidir" demek yanlış ve eksik bir ifadedir. Bir başka yanlış düşünce ise, O’nu iyi niyetle okumaya çalışan insanların, bundan hiçbir istifadelerinin olmayacağı şeklindeki düşüncedir.
  Kur’an-ı Kerim’i elbette ki her Müslümanın Arapça yazılışından okumayı öğrenmesi gerekir. Ancak nasıl ki "Kur’an Elifbalarında Mukaddes Kitabımızın okunmasına yardım amacıyla Latince ibareler yer alıyorsa, bu Kur’an-ı Kerim'de de bu amaçla Latince yazılışlar yer almaktadır. Onun orjinal hali ile okunmasında tüm kitlelere yardımcı olmak ve tüm fertlere ilâhî mesajı ulaştırmak en büyük temennimizdir. Bu amaçla Kur’an-ı Kerim’i tecvitli olarak Türkçe okunuşu ve mealiyle birlikte istifadenize sunuyoruz.
  Böylece "Kur’an-ı Kerim okumayı öğrenemiyorum" gibi mazeretler tamamen ortadan kalkacak, herkes O’nun nur pınarından kana kana içecektir.
  Bu amaçlarımızın gerçekleşmesi. Cenabı Allah’tan en büyük temennimizdir.
  PAMUK YAYINCILIK
  Bu mealin hazırlanmasında büyük emeği geçen Emekli Müftü Muhterem RAHMİ SERİN Hocaefendi’ye teşekkür eder, kendisine Cenabı Hakk’tan iki cihan saadeti niyaz ederim.
  AKİF PAMUK

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.