x

Açıklamalı Sırlı Dualar - Hastalık ve Sıkıntılara-1273

Nesil Yayınevi
Ürün Kodu : 9799754082271
Ahmet Emin Temiz'in Açıklamalı Sırlı Dualar Kitabının Tanıtım ve Satış Sayfasıdır
25,00 TL
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • AÇIKLAMALI SIRLI DUALAR - HASTALIK VE SIKINTILARA

  Dua insanın Yüce Yaratıcı ile irtibat halinde olmasıdır. Dua, kul ile Allah arasında bir haberleşme, birdiyalog, bir köprü, tabiri caizse bir nevi konuşmadır. Dua, insanın, kendini doğru olarak ta-nıması, varlık içinde nerede ve hangi konumda bulunduğunun far-kında olmasıdır.Açıklamalı Sırlı Dualar Kitabıyla çok çeşitli Duaları okuyarak öğreneceksiniz.

  Dua fıtrîdir. Allah, dua ihtiyacını insanın hamurunun mayasına koymuştur. İnsanın olduğu her yer ve zamanda dua da vardır.
  Açıklamalı Sırlı Dualar - Hastalık ve Sıkıntılara
  Dua insanlık kadar eski, insanlık kadar yaygındır. Tarihin hiçbir (A döneminde, dünyanın hiçbir yerinde dili, dini, ırkı, kültürü, mede- W niyeti ne olursa olsun insan dua’dan uzak kalmamıştır. Nefes alıp- 1 verme, yeme-içme, uyuma, gülme-ağlama, sevme-nefret etme.. ' gibi maddî-manevî ihtiyaçlar ve duygular nasıl insandan ayrılmaz özellikler ise, dua ihtiyacı da öyle bir şeydir.

  İşte dua, insanın bu durumun farkına varması ve buna uygun bir hayat yaşamasının bir ifadesidir. Bu sebeple dua Hz. Peygam-ber (sav) tarafından "kulluğun özü" şeklinde nitelendirilmiştir.

  Bu çalışmamızda, günlük hayatta sürekli okuyabileceği çeşitli dualardan derleyerek, okurlarımızın manevi yolculuğuna bir kat-kımız olsun istedik. Samimiyet ve çalışma kuldan icabet ve kabul Allah’tandır.

  AÇIKLAMALI SIRLI DUALAR - HASTALIK VE SIKINTILARA

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.