x

Cübbeli Ahmed Hoca Her Derdi İyileştiren Bir Dua Kitabı-1145

Cübbeli Ahmet Hoca Yayıncılık
Ürün Kodu : 9786058527881
Bu Kitapdaki Duanın 16 Mühim Sıkıntıya Şifa Olduğunu Anlatan Kıymetli bir Cübbeli Hoca Eseridir.
59,00 TL
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • HER DERDİ İYİLEŞTİREN BİR DUA

  Resâil-i Ahmediyye: 37
  Tuana Basın Yayın
  Dil: ARAPÇA, TÜRKÇE
  Sayfa Sayısı: 59
  Cilt Tipi: Karton Kapak
  Kağıt Cinsi: Şamua Kağıt
  Boyut: 11 cm x 16 cm

  SEYYİD AHMED er-RİF ve Acirc;‘Î el-HUSEYNÎ el-HASENÎ (Her Derdi İyileştiren Bir Dua Eserini rivâyet eden) o, Büyük Seyyid, Tarîkat İmamı, Ehlüllâhın Şeyhi AHMED er-RİF ve Acirc;‘Î el-HUSEYNÎ el-HASENÎ es-SIDDÎKÎ el-ENS ve Acirc;RÎ Hazretleridir. Sene 512’de doğmuş, asrının âlimlerinden şer‘î ilimler tahsil etmiş, naklî ve aklî ilimlerde üstün seviyeye yükselmiş ve meşhur olarak bütün akrânından üstün olmustur. Sene 555’te hac yaptığı zaman, Rasûlüllâh (Sallallâhu Aleyhi ve Sellem) in mübarek eli kabr-i şerîfinden kendisine uzanmış, o da havas-avam herkesin huzurunda o mübarek eli öperek hiç kimseye nasip olmamış ve olmayacak en büyük kerâmete mazhar olmuştur. Sene 578’de vefat ederek Irak’ın Vâsıt bölgesinde Ümm-ü Abîde nâm-ı mahalde defnolunmuştur.

  1. Hangi dertli onları okursa mutlaka Allah'ü te'ala sıkıntısını giderir.
  2. Hangi borçlu okursa mutlaka Allah'ü te'ala borcunu ödetir.
  3. Hangi gurbetçi okursa mutlaka Allah'ü te'ala onu gurbetinden ( sağ salim ) döndürür.
  4. Hangi ihtiyaç sahibi okursa Allah-ü te'ala mutlaka onun ihtiyacını giderir.
  5. Hangi korkan okursa Allah'ü te'ala mutlaka onun korkusunu güvenceye çevirir.
  6. Bunları her gün sabahları okuyan kişinin kalbi şikaktan ve nifaktan ( muhalefetten ve münafıklıktan ) emin olur.
  7. Bunları her gün sabahları okuyan kişiden yetmiş türlü bela def edilirki onların en hafifi cüzam, delilik, ve abraş ( gibi doktorların, tedavisinden aciz kaldığı hastalıklar) dır.
  8. Bunları her gün sabahları okuyan kişiyi Allah'ü te'ala suya kanmış olarak yaşatır, suya doymuş olarak öldürür ve cennete de öylece girdirir.
  9. Yolculuk üzereyken bunları okuyan kişi seferi esnasında hayırdan başka birşey görmez.
  10. Bunları her gece yatağına sokulduğu anda okuyan kişiye Allah'ü te'ala yetmiş melek müvekkel (görevli) kılar ki onlar onu sabaha kadar iblis'ten ve ordularından korur.
  11. Bunları her gece yatağına sokulduğu anda okuyan kişi o gün akşama kadar mahfuz ve merzuk (korunmuş ve rızıklandırılmış) kimselerden olur.
  12. Her kim bunları (temiz bir kağıt veya porselen tabağa) yazar ve yağmur suyuyla sildirip suyunu içerse, ona bedeninde hiç bir kötülük isabet etmez.
  13. Bunları yazıp yağmur suyuyla sildirip, suyunu içen kişiye, cinlerin nazarlarından, üfürüklerinden, sihirlerinden ve hilelerinden hiç bir şey ulaşmaz.
  14. Kim bunları yazar ve yağmur suyuyla sildirip suyunu içerse, her türlü afetten korunmuş ve dünyadaki her türlü bela kendisinden savuşturulmuş olarak yaşamaya devam eder.
  15. Bir kimse bunları yazar ve yağmur suyuyla sildirip suyunu içerse, her inatçı şeytandan ve zorba hükümdardan emin olur.
  16. Her kim bunları yazar ve yağmur suyuyla sildirip suyunu içerse, Allah'ü te'ala kendisine uykusunda cennette gideceği yeri göstermedikçe dünya yurdundan çıkmaz."
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.